MDK Warszów. Bohaterowie Codzienności na 100-lecie Niepodległości

W ramach obchodów 100 lecia Odzyskania Niepodległości Miejski Dom Kultury filia Warszów zaprasza wszystkich mieszkańców na wydarzenie kulturalne pt’ Bohaterowie Codzienności na 100-lecie Niepodległości”
Spotykamy się po to aby wspomnieć i uczcić pierwszych mieszkańców dzielnicy Warszówa oraz bohaterów którzy w naszym codziennym życiu oferują bezinteresowną pomoc w budowaniu i jednoczeniu wszystkich mieszkańców. Mamy nadzieję, że będzie to już cykliczna impreza w trakcie której kapituła składająca się z najstarszych mieszkańców dzielnicy oraz ludzi kultury i sztuki przyznawać będzie tytuł ” Bohatera Codzienności „.
W tym roku postanowiono przyznać 15 takich tytułów, których uroczyste wręczenie odbędzie się 18 listopada w Miejskim Domu Kultury filia warszów o godzinie 12.00. W trakcie trwania imprezy zostanie posadzone drzewko jako symbol Odzyskania Niepodległości przez Polskę , można będzie porozmawiać z najstarszymi mieszkańcami o historii naszej dzielnicy oraz obejrzeć archiwalne zdjęcia . Przygotowaliśmy także wiele innych atrakcji : animacje dla dzieci połączone z konkursami, stoisko z badaniami profilaktycznymi, koncerty oraz poczęstunek.
W imieniu organizatorów bardzo gorąco wszystkich zapraszam.

foto.ewyspiarz24.pl / Rysiek