Dni Morza w Świnoujściu

Dni Morza w Świnoujściu

W dniach 22-24 czerwca odbędą się tegoroczne Dni Morza w Świnoujściu. Na scenie w marinie Basenu Północnego oraz w Bazie Rybackiej zobaczymy popularne zespoły polskie oraz Ray’a Wilsona, byłego wokalistę zespołu Genesis. Wszystkie koncerty są za darmo!

Scena główna ponownie znajdzie się w marinie Basenu Północnego. To tam przez dwa dni posłuchamy koncertów takich artystów jak Lanberry, Loka, Patryk Kumór czy świnoujski Ludojad. Dni Morza otworzy oczywiście orkiestra Marynarki Wojennej. W przerwach między koncertami będzie można posilić się w strefie gastro. Na dzieci czekać będą dmuchane zjeżdżalnie, zamki itp. Godziny wieczorno-nocne to występy DJ-ów, m.in. duetu Kalwi&Remi.
Największą gwiazdą Dni Morza 2018 będzie bez wątpienia Ray Wilson. Były wokalista legendarnej grupy Genesis przyjeżdża do Świnoujścia z programem poświęconym właśnie tej kapeli. W sobotni wieczór 23 czerwca usłyszymy zatem największe przeboje – „Mama”, „Congo”, „Son of mine” czy „Jesus he knows me”.

To jeszcze nie koniec atrakcji. Trzeciego dnia przeniesiemy się na prawobrzeże, gdzie w Bazie Rybackiej im. Lechosława Goździka odbędzie się… Dzień Rybaka. Właściwie trzeba napisać, że przypłyniemy, bo impreza zacznie się jeszcze na lewobrzeżu. Stąd bowiem odbije prom z Orkiestrą Wojskową, który zabierze chętnych do Bazy Rybackiej. Na miejscu czekać już będą tradycyjne atrakcje – dmuchańce, koncerty i animacje dla najmłodszych. Oczywiście nie zabraknie też ryby, w tym konkursu kulinarnego na zupę rybną.

Wszystkie wydarzenia podczas Dni Morza są bezpłatne.

Dalej >>

Pages: 1 2