Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu Miejskim nr 11

Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu Miejskim nr 11z Oddziałami Integracyjnymi „TĘCZA”

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.
Z tej okazji w Przedszkolu Miejskim nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi „TĘCZA” zorganizowane zostały gry i zabawy dla dzieci. W tym dniu wszystkim dzieciom towarzyszył piękny uśmiech i dobry humor. W spotkaniu wzięły udział dzieci ze wszystkich grup przedszkola. Pani dyrektor Krystyna Skulich złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim przedszkolakom.

Było wesoło i kolorowo. Dzieci śpiewały piosenki, brały udział w różnych konkursach i zabawach integracyjnych. Przedszkolaki przypomniały sobie również o swoich prawach – tak ważnych w życiu każdego człowieka – a także w obowiązkach, czyli kodeksie dobrego zachowania się. Zabawom i uśmiechom nie było końca.
Impreza udała się znakomicie. Przyniosła ogromną radość i niezapomniane wrażenia. Był to dzień wspólnego przeżywania radości, współdziałania w propagowaniu i rozpowszechnianiu nowoczesnego wychowania przedszkolnego.

PM 11
M. Lange
K. Kudyba