Fama w Admirale I.

Fama w Admirale I.
Uzdrowisko Świnoujście zaprosiło Famę do siebie.
W najbliższy czwartek 16.08 o godz. 19.00na dachu basenu Admirała I w kameralnej atmosferze zagra trio fortepianowe w składzie WÓJCIŃSKI / BAŃDUR/GUCIK.
Admirał I już trzeci rok z rzędu zaprasza Famę do siebie. Koncerty i wydarzenie w ubiegłych latach spotkały się z ciepłym przyjęciem publiczności. Chcemy, żeby Admirał I – szczególnie w sezonie – stał się miejscem spotkań i wydarzeń kulturalnych. W tym roku organizowaliśmy już wieczory poetyckie, a co tydzień odbywa się u nas koncert z muzyką na żywo. W ramach Famy będzie można jeszcze zobaczyć wernisaż wystawy fotograficznej. Serdecznie zapraszamy – mówi Agnieszka Sielicka- kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży Uzdrowiska Świnoujście S.A.
Trio fortepianowe wykonuje muzykę spontanicznie improwizowaną, inspirowaną szerokim horyzontem zjawisk muzycznych, począwszy od muzyki klasycznej minionych epok, poprzez rozmaite gatunki jazzu, aż po zdobycze sonoryzmu, minimalizmu i muzyki współczesnej. Do pierwszego spotkania muzyków doszło na festiwalu Fama 2015. Od tego czasu pozostają w kontakcie, zdobywając nowe doświadczenia, które zderzają ze sobą, tworząc muzykę pełną skojarzeń i odniesień do różnych gatunków.

żródło: Jan Borowski