FERIE ZIMOWE 2019 NA SPORTOWO z OSiR „Wyspiarz”

Zapraszamy do spędzenia ferii zimowych na sportowo wraz z OSiR Wyspiarz! ❄️✅ Przygotowaliśmy 2 tygodnie różnorodnych zajęć m.in. siatkówka, koszykówka, tenis stołowy, badminton, tenis ziemny, piłka nożna, lekkoatletyka
FERIE ZIMOWE 2019 NA SPORTOWO z OSiR „Wyspiarz”

1 Tydzień

28.01.2019r. (poniedziałek)

godz. 9:00 – 11:00 zajęcia tenisowe dla dzieci do lat 12 – Stanisław Olszak/ hala tenisowa
ul. Matejki 17A

godz. 9:30 – 11:00 siatkówka dziewcząt, zajęcie otwarte – Andrzej Mikołajczak / hala sportowa ul. Piłsudskiego 9

godz. 11:00 – 12:30 koszykówka chłopców, zajęcia otwarte – Rafał Maraszek / hala sportowa ul. Piłsudskiego 9

godz. 12:30 – 16:00 animacje dla dzieci, zajęcia otwarte – Łukasz Kupczyk/hala sportowa /boisko przy ul. Białoruskiej
godz. 13:00 – 15:00 tenis stołowy, zajęcia otwarte – Mirosław Weremiuk / hala sportowa
ul. Piłsudskiego 9

29.01.2019r. (wtorek)

godz. 9:30 – 11:00 Halowy Turniej Piłki Nożnej chłopców i dziewcząt szkół podstawowych rok ur. 2009/2011, składy zespołów; czteroosobowe (1 + 3), Wojciech Kramarz / hala sportowa ul. Piłsudskiego 9

godz. 11:00 – 12:30 koszykówka chłopców, zajęcia otwarte – Rafał Maraszek / hala sportowa ul. Piłsudskiego 9

godz. 12:30 – 18:00 animacje dla dzieci, zajęcia otwarte – Łukasz Kupczyk/ hala sportowa/boisko przy ul. Białoruskiej

30.01.2019r. (środa)

godz. 9:00 – 11:00 zajęcia tenisowe dla dzieci do lat 12 – Stanisław Olszak/ hala tenisowa,

Matejki 17A

godz. 9:30 -11:00 Halowy Turniej Piłki Nożnej chłopców i dziewcząt szkół podstawowych rok ur. 2006/2008, składy zespołów; czteroosobowe (1 + 3), Wojciech Kramarz/ hala sportowa ul. Piłsudskiego 9

godz. 11:00 – 12:30 koszykówka chłopców, zajęcia otwarte – Rafał Maraszek / hala sportowa ul. Piłsudskiego 9

godz. 12:30 – 16:00 animacje dla dzieci, zajęcia otwarte – Łukasz Kupczyk/ hala sportowa/ boisko przy ul. Białoruskiej
godz. 13:00 – 15:00 tenis stołowy, zajęcia otwarte – Mirosław Weremiuk / hala sportowa
ul. Piłsudskiego 9

31.01.2019r. (czwartek)

godz. 9:30 – 11:00 Halowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt szkół podstawowych

rok ur. 2006/2011, składy zespołów; czteroosobowe (1 + 3), Wojciech Kramarz/ hala sportowa ul. Piłsudskiego 9

godz. 11:00 – 12:30 koszykówka chłopców, zajęcia otwarte – Rafał Maraszek / hala sportowa ul. Piłsudskiego 9

godz. 12:30 – 14:00 siatkówka dziewcząt, zajęcie otwarte – A. Mikołajczak / hal sportowa ul. Piłsudskiego 9

godz. 12:30 – 16:00 animacje dla dzieci, zajęcia otwarte – Łukasz Kupczyk/ hala sportowa/ boisko przy ul. Białoruskiej

01.02.2019r. (piątek)

godz. 12:00 – 14:30 TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO, gry singlowe, osobno dziewczęta i chłopcy w dwóch kat. 2006 i młodsi oraz 2003 i młodsi / Mirosław Weremiuk, / hala sportowa ul. Piłsudskiego 9.

Zgłoszenia i zapisy do wszystkich turniejów – w dniu zawodów, 15 minut przed rozpoczęciem gier Mirosław Weremiuk tel. 608 473 659.

godz. 12:30 – 16:00 animacje dla dzieci, zajęcia otwarte – Łukasz Kupczyk/ hala sportowa/boisko przy ul. Białoruskiej

03.02.2019r. (niedziela)

w godz. 10:00 – 16:00 animacje dla dzieci, zajęcia otwarte – Łukasz Kupczyk/hala sportowa/ boisko przy ul. Białoruskiej

2 TYDZIEŃ

04.02.2019r. (poniedziałek)

godz. 9:00 – 11:00 zajęcia tenisowe dla dzieci do lat 12 – Stanisław Olszak/ hala tenisowa,

Matejki 17A

godz. 9:30 – 11:00 siatkówka dziewcząt, zajęcie otwarte – A. Mikołajczak / hala sportowa ul. Piłsudskiego 9

godz. 11:00 – 12:30 koszykówka chłopców, zajęcia otwarte – Rafał Maraszek / hala sportowa ul. Piłsudskiego 9

godz. 13:00 – 15:00 tenis stołowy, zajęcia otwarte – Mirosław Weremiuk / hala sportowa ul. Piłsudskiego 9

godz. 12:30 – 18:00 animacje dla dzieci, zajęcia otwarte – Łukasz Kupczyk/hala sportowa/ boisko przy ul. Białoruskiej

05.02.2019r. (wtorek)

godz. 10:00 – 11:30 lekkoatletyka, zajęcia otwarte – Adam Wielechowski / stadion
ul. Matejki 22

godz. 10:00 – 11:30 koszykówka chłopców , zajęcia otwarte – Rafał Maraszek / hala sportowa ul. Piłsudskiego 9

godz. 12:00 – 14:00 badminton , zajęcia otwarte – Mirosław Matusz / hala sportowa ul. Piłsudskiego 9

06.02.2019r. (środa)

godz. 9:00 – 11:00 zajęcia tenisowe dla dzieci do lat 12 – Stanisław Olszak/ hala tenisowa,

Matejki 17A

godz. 9:30 – 11:00 siatkówka dziewcząt, zajęcie otwarte – A. Mikołajczak / hala sportowa ul. Piłsudskiego 9

godz. 11:00 – 13:00 koszykówka chłopców, zajęcia otwarte – Rafał Maraszek / hala sportowa ul. Piłsudskiego 9

godz. 13:00 – 15:00 TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO, gry singlowe, osobno dziewczęta i chłopcy w dwóch kat. 2006 i młodsi oraz 2003 i młodsi / Mirosław Weremiuk / hala sportowa ul. Piłsudskiego 9

godz. 12 :30 – 18:00 animacje dla dzieci, zajęcia otwarte – Łukasz Kupczyk/hala sportowa/ boisko przy ul. Białoruskiej

07.02.2019r. (czwartek)

godz. 10:00 – 11:30 lekkoatletyka, zajęcia otwarte – Adam Wielechowski / stadion

Matejki 22

godz. 11:00 – 13:30 TURNIEJ KOSZYKÓWKI w formule „ 3 x 3” dla chłopców i dziewcząt w dwóch kat. wiekowych; 2006 i młodsi (SP) i 2003 młodsi (GP) – Rafał Maraszek / hala sportowa ul. Piłsudskiego 9

08.02.2019r. (piątek)

godz. 12:00 – 14:00 badminton , zajęcia otwarte – Mirosław Matusz / hala sportowa
ul. Piłsudskiego 9

godz. 12:30 – 17:00 animacje dla dzieci, zajęcia otwarte – Łukasz Kupczyk/ hala sportowa/boisko przy ul. Białoruskiej

Pływalnia Kryta, ul. Żeromskiego 62 – bilet feryjny dla dzieci i młodzieży do lat 19,
za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej – 4 zł/godz. w dniach 26.01.2019 – 10.02.2019 w godzinach od 7:00 do 22:00

OSiR Wyspiarz