Finał akcji „Przekraczając Granice”

1 czerwca, serdecznie zapraszamy na finał akcji „Przekraczając granice”, który odbędzie się na naszej pięknej plaży w okolicach bazy Ratowników WOPR.
Od 23 maja grupa śmiałków pokonuje biegiem trasę wzdłuż Nysy Łużyckiej i Odry od trójstyku granic Polski, Czech i Niemiec aż do Świnoujścia. Ich bieg ma na celu upamiętnić 15 rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej oraz wspomóc młodego chłopka, Michała, który złamał kręgosłup w nieszczęśliwym wypadku na rolkach. Potrzebne są środki na jego długą i żmudną rehabilitację.
(http://fundacjavotum.pl/podopieczni/michal-lubak/)

Przekraczając Granice
Dlatego „Biegacze Świnoujście” nie próżnują i biorą się do roboty.
Razem z Fundacją Votum, OSiRem, Tawerną w Sieciach, Barem Piaskownica, Hotelem Trzy Wyspy, Świrami oraz KS Uznam będziemy zachęcać do wspólnego przywitania Biegaczy oraz zbiórki pieniędzy dla Michała.

Każdy z Was może dołączyć na dowolnym etapie
.
Jak to zrobić???? Jest kilka możliwości:

1.Można dołączyć na wspólne pokonywanie ostatniego odcinka z Kamminke do Świnoujścia – start o 16.30 na przystani w Kamminke.
lub poczekać na nas przy granicy polsko-niemieckiej na Promenadzie Europejskiej ok godz. 17.30.

2.Można upiec ciasta, ciasteczka i przynieść jej na miejsce mety, gdzie za pieniążki do puszki będzie możliwość skosztowania tych przepysznych wypieków.

3.Można wziąć udział w Rywalizacji Endomondo i w konkursie Przekraczając Granice wspieramy Michała link

Zapraszamy serdecznie 🙂
foto. organizator