Jubileuszowy parkrun w Świnoujściu

Już w najbliższą sobotę w Parku Zdrojowym w Świnoujściu odbędzie się setny bieg parkrun. Nie do wiary jak ten czas szybko płynie.Tak nie dawno rozpoczynaliśmy nasze pierwsze parkrunowe spotkanie a tu już, nie wiadomo kiedy, setka 😀
Przez 99 sobotnich poranków byliście z nami, wspólnie rozpoczynaliśmy weekend i cieszyliśmy się z tego, że jest nas coraz więcej. DZIĘKUJEMY!!!   parkrun Świnoujście

„Jeśli biegasz – jesteś biegaczem i nie ma znaczenia jak szybko ani jak daleko biegasz. Nie ma znaczenia czy dziś jest Twój pierwszy dzień, czy biegasz już dwadzieścia lat. Tu nie ma żadnego testu, licencji ani karty członkowskiej. Po prostu biegasz.”
John Bingham

Jeśli chcecie aktywnie spędzić czas to zapraszamy do Parku Zdrojowego przy boisku na bezpłatne biegi na 5 km z pomiarem czasu!
Organizatorzy czekają też na wszystkich nowych chętnych. Nawet tych, którzy zaczynają przygodę z bieganiem. Wystarczy spełnić minimalne warunki przedstawione poniżej:

Zarejestruje się w systemie na www.parkrun.pl/rejestracja (osoby które już się rejestrowały nie muszą się ponownie zapisywać).
Wydrukuje indywidualny kod uczestnika, i z wyciętym jednym kodem przyjdzie na bieg. Kod uczestnika zapisany w telefonie nie jest akceptowany.
Przyjdzie w sobotę do Parku Wrocławskiego w Lubinie. Zbiórka uczestników o godz. 8:40, start biegu godz. 9:00.
Pokona trasę parkrun biegnąc, spacerując, maszerując z kijkami nordic walking (lub bez).
Na mecie odbierze od wolontariusza token, czyli karteczkę z kodem kreskowym i numerem.
Podejdzie do drugiego wolontariusza ze swoim indywidualnym kodem i odda token. Dzięki temu potwierdzi swój udział oraz pozna swój czas, który będzie dostępny na stronie http://www.parkrun.pl/lubin/rezultaty/ostatnierezultaty/ około 2-3 godziny po zakończeniu biegu.

Do zobaczenia w sobotę!!!