Katarzyna Zgraja pokazała klasę w Nordick Walking w Policach [ZDJĘCIA]

Ponad 1600 biegnących Mikołajów wystartowało w niedzielnym VI Biegu Mikołajów w Policach. Kilka go­dzin za­bawy w do­bo­rowym to­wa­rzy­stwie – bie­gaczy, ki­biców, dzieci, mło­dzieży. Poza ry­wa­li­zacją spor­tową na im­prezie do­mi­no­wała wy­ra­żana na wiele spo­sobów, niesamowita świąteczna atmosfera. Stadion zamieni się w stolicę Świętych Mikołajów, Śnieżynek, Reniferów i setek poprzebieranych osób za postacie z bajek, filmów, legend. W zawodach uczestniczyli również sportowcy z Świnoujścia. Wielką klasę pokazała Katarzyna Zgraja, która w ogólnej klasyfikacji zajęła 5 miejsce na dystansie 5 kilometrów, pokonując wielu wytrawnych mężczyzn w Nordick Walking. W klasyfikacji kobiet zajęła I miejsce z czasem 00:31:31. Na starcie stanęło 321 zawodniczek i zawodników.