Kuchenne rewolucje. Finałowa kolacja

Ostateczny test dla Magdy Gessler i restauratora, który zdecydował się skorzystać z jej pomocy. To kolacja finałowa. Goście po raz pierwszy zobaczą odmieniony lokal, poznają nowe menu i smak nowych potraw.
Wieczór zaczął się od poślizgu. Choć kuchnia pracowała pełną parą, nie wszystko szło zgodnie z harmonogramem, a przecież to właśnie efekty jej pracy miały być bohaterami powstającego programu.
Realizatorzy programu podziękowali dość licznie zgromadzonej widowni przypatrującą się wszystkiemu co działo się przed restauracją „Taste” przemianowaną na „Morze Las” .
Kiedy goście weszli do restauracji „Morze Las”, stoły były już pięknie nakryte. Gości przywitali właściciele restauracji, którzy z uśmiechem na twarzy, życzyli gościom smacznego.

Magia telewizji (oraz montażu) sprawia, że finałowa kolacja w „Kuchennych rewolucjach” wygląda na niemal rodzinną imprezę. W trakcie nagrywania wszystko podporządkowane jest potrzebom produkcji, a zaprawiona już w bojach ekipa „rewolucjonistów” starannie o to dba. Nikomu nie przeszkadzając i nie zaglądają w talerze, operatorzy nagrywali opinie gości na temat menu kolacji oraz wystroju lokalu.

Co mówili? To już zobaczycie Państwo w telewizji za około 2 miesiące.

 

Zobacz więcej zdjęć i film →

foto: ewyspiarz24.pl / Rysiek

Pages: 1 2