Leczenie Psa Chorego na Raka

Dochodziły do nas zgłoszenia z prośbą o zbadanie jednej rodziny psa, który zamieszkuje na Ognicy. Pies ponoć jest chory, także sprawa była dosyć pilna. Nigdy nie chcemy robić nikomu problemów, bo nie o to chodzi tak naprawdę, tylko o dojście do wspólnych wyjaśnień jak i zadziałania i nie oczekiwania na to co najgorsze.

Po Przyjeździe pod wskazany przez osoby zgłaszające adres, wolontariusze zastali starszego mężczyznę w obecności syna. Po rozmowie z właścicielami Grubszego (tak się nazywa psiak), dowiedzieliśmy się o chorobie i warunkach, jakie posiada pies. Pies parę lat temu zachorował na raka, którego guza zauważyć można na wysokości pachwiny u przedniej lewej nogi.

W związku z terenem na jakim pies przebywa (zamknięta posesja z domkiem jednorodzinnym) oraz z dobrym stanem pozostałych zwierząt właściciela (2 psy) psiak, mógł pozostać wraz z właścicielami, z którymi spędził już całe życie. Natomiast my ze swojej strony mogliśmy zaoferować opiekę weterynaryjną jak i potrzebne materiały do codziennego funkcjonowania. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Grubszy ostatnio u weterynarza miał kontrolę w Maju 2018r., jest to kupa czasu i dodatkowych chorób, aż do dnia dzisiejszego. Po rozmowie z jednym z lekarzy weterynarii w Świnoujściu, dowiedzieliśmy się o tym, że niestety guza nie da rady już usunąć, ale damy radę wyleczyć go tak, aby już nie rósł ani dodatkowo, aby nie sprawiał tyle bólu co sprawiał on do tej pory, a musi on być bardzo potężny, ze względu na jego wielkość i wagę.
Leczenie Psa Chorego na Raka
Oprócz tego psa musimy dodatkowo odrobaczyć i odpchlić w ramach bezpieczeństwa i dodatkowej pielęgnacji.
Pomożesz nam to wykonać ? Poniżej kilka zdjęć z interwencji.

https://zrzutka.pl/rj3uh9