Świnoujście. Wakacyjne Miasto Kobiet (PROGRAM)

Program

PONIEDZIAŁEK, 9 LIPCA
ZDROWIE I URODA

1. „Sztuka Wizerunku i Letniej Przemiany”: godz.: 10:00 – 13:30 i 15:00 – 18:00 – wizażyści i styliści poprowadzą warsztaty makijażu scenicznego (Strefa Nr 1),

2. „Jak z okładki” godz.: 10:00 – 13:30 i 15:00 – 18:00 – w studiu fotograficznym profesjonalni fotografowie: Andrzej Szkocki, Marcin Bielecki, Cezary Aszkiełowicz będą dokumentować rezultat pracy stylistów i wizażystów (Strefa Nr 1),

3. „Zdrowa skóra”: godz.: 12:30 – w namiocie festiwalowym dr. Tomasz Hamera (Klinika Hamera Center) (Strefa Nr 2).

AKTYWNOŚĆ

1. „Dzień dobry Świnoujście” godz.: 10:00 – 10:30 – poranną rozgrzewkę poprowadzi Marcin Łopucki (Strefa Nr 2),

2. „Mistrzowskie żagle”: godz. 11.00: – warsztaty żeglarskie w ramach STREFY NORD z Mistrzynią Świata Agnieszką Skrzypulec – prowadzi Jarosław Marendziak (Strefa Nr 2)

3. Bezpieczną być” godz.: 12:30 – 13:30 warsztaty z samoobrony i bezpieczeństwa poprowadzi Agnieszka Rylik wspólnie z przedstawicielką KWP Policji,

4. „Roztańczona Promenada” godz.” 15:00 – 16:00 warsztaty taneczne poprowadzi Iwona Pavlović (Strefa Nr 2).

KULTURA I SZTUKA

1. „Kurtyna w górę” godz: 16:00 – Małgorzata Pieńkowska i jej Goście poprowadzą warsztaty adresowane do kobiet, które przez trzy dni będą przygotowywały spektakl teatralny „Śluby Panieńskie” (Strefa Nr 2),

2. „Kultura od kuchni” godz.: 17:00 – w festiwalowej, kulturalnej kuchni, Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki poprowadzą warsztaty kulinarne (Strefa Nr 2),

3. „Gwiazdy na kanapach” godz.: 18:00 – w rozmowie z Marzeną Rogalską wystąpi Urszula Dudziak i Katarzyna Bonda (Strefa Nr 3),

4. „Summer Music Cafe” godz.: 18:30 – Paulina Łaba i Music Chillout by DJ MH (Strefa Nr 1),

5. „Teatralna Promenada” godz.: 21:00 – monodram pt.: „Zofia w wykonaniu Małgorzaty Pieńkowskiej (Strefa Nr 3).
WTOREK, 10 LIPCA

ZDROWIE I URODA

1. „Sztuka Wizerunku i Letniej Przemiany”: godz.: 10:00 – 13:30 i 15:00 – 18:00 – wizażyści i styliści poprowadzą warsztaty makijażu scenicznego (Strefa Nr 1),

2. „Jak z okładki” godz.: 10:00 – 13:30 i 15:00 – 18:00 – w studiu fotograficznym profesjonalni fotografowie: Andrzej Szkocki, Marcin Bielecki, Cezary Aszkiełowicz będą dokumentować rezultat pracy stylistów i wizażystów (Strefa Nr 1),

3. Sekrety kobiecego stylu”: godz.: 11:00 – w namiocie festiwalowym odbędą się warsztaty wizażu z zakresu doboru strojów, kolorów, akcesoriów itp. (Strefa Nr 2),

4. „Zdrowy kręgosłup po Kobiecemu” godz.: 12:30 – Marta Jakacka i Kamila Rakowska z Kliniki Spondylus opowiedzą o najnowszych trendach w fizjoterapii i sposobach dbania o swoje zdrowie i kręgosłup (Strefa Nr 2).

AKTYWNOŚĆ

1. „Dzień dobry Świnoujście” o godz.: 10:00 – 10:30 poranną rozgrzewkę poprowadzi Agnieszka Skrzypulec (Strefa Nr 2),

2. „Foto plener” godz.: 10:30 – 12:00 – wycieczkę rowerową na trasie: Latarnia Morska, Fortu Gerharda i Falochron Centralny poprowadzi Jarosław Marendziak (start – Strefa Nr 1),

3. „Roztańczona Promenada” godz.” 15:00 – 16:00 warsztaty taneczne poprowadzi Iwona Pavlović (Strefa Nr 2).

KULTURA I SZTUKA

1. „Kurtyna w górę” godz: 16:00 – Małgorzata Pieńkowska i jej Goście poprowadzą warsztaty adresowane do kobiet, które przez trzy dni będą przygotowywały spektakl teatralny „Śluby Panieńskie” (Strefa Nr 2),

2. „Kto się na to pisze?” godz.: 17:00 – spotkanie autorskie z pisarką Katarzyną Bondą (Strefa Nr 2),

3. „Gwiazdy na kanapach” godz.: 18:00 – w rozmowie z Marzeną Rogalską wystąpi Katarzyna Chrzanowska i Małgorzata Pieńkowska (Strefa Nr 3),

4. „Summer Music Cafe” godz.: 18:30 – „Baw się z Torresami” – salsa i inne tańce latino” Iza i Jose Torres (Strefa Nr 1),

5. „Teatralna Promenada” godz.: 21:00 – spektakl teatralny pt.: „El

Credito” (obsada: Przemysław Sadowski i Marcel Wiercichowski) (Strefa Nr 3).

Czytaj dalej →

Pages: 1 2