Oficjalne podsumowanie 26 Finału WOŚP w Świnoujściu

Oficjalne podsumowanie 26 Finału WOŚP w Świnoujściu

Dzisiaj w Miejskiej Bibliotece Publicznej, zgodnie z wieloletnią już tradycją doszło do podsumowania finału na szczeblu miejskim. Wśród obecnych oprócz organizatorów znaleźli się także zaproszeni goście, w tym Prezydent Miasta pan Janusz Żmurkiewicz, jego zastępca pan Paweł Sujka oraz przedstawiciele firm, instytucji i współorganizatorzy.

Szef Harcerskiego Sztabu 26 Finału WOŚP w Świnoujściu – Mirosław Nieśpelski – podsumował pokrótce wszystko to się wydarzyło w trakcie finału. Wrażenie zrobiła wielość i różnorodność przedsięwzięć programowych. Kończący swoje działanie szef, podziękował władzom miasta za nieustanną życzliwość i wsparcie organizacyjne. Szczególne podziękowania skierował zaś do pani dyrektor Bożeny Łukaszewskiej, za lata współpracy i gościnne progi biblioteki.

Słowa uznania dla szefa i całego sztabu, przekazał na ręce szefa sztabu pan Prezydent Miasta, podkreślając społeczne znaczenie akcji oraz dziękując za ciężką pracę organizacyjną na profesjonalnym poziomie.

Emocje wzrosły, gdy szef sztabu zaprosił kilka osób do zmiany pól licznika. Okazało się, że wynik końcowy znacznie się różni od tego, który pamiętamy z dnia finału. Dzięki szczodrości i wielki sercom mieszkańców miasta, zebraliśmy kwotę 192539 zł a do tego 92,48 litrów krwi.:) Niesamowity wynik dający wielką satysfakcję i poczucie, że także dzięki nam Fundacja WOŚP zakupi więcej jakże potrzebnego sprzętu do ratowania zdrowia najmłodszych.

Korzystając z okazji serdecznie dziękujemy naszym sponsorom, wszystkim członkom sztabu, paniom z różnych banków, które nas wspierały do późnej nocy przy liczeniu zawartości puszek i oczywiście wolontariuszom, bez których ten finał nie byłby tak udany.

Do zobaczenia na kolejnym finale… SIE MA !

Harcerski Sztab 26 Finału WOŚP

/fot. Organizator/