Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”. Psia Plaża zaprasza

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”. Psia Plaża zaprasza

Dzisiaj po raz pierwszy (i na pewno nie ostatni!) Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” był organizatorem imprezy promocyjno – rekreacyjnej „Psia Plaża zaprasza” ???. OSiR jest również podmiotem zarządzającym plażą, dlatego też od 2006 r. „wymyśliliśmy” i organizujemy psią strefę, na której legalnie mogą wypoczywać turyści plażowi wraz ze swoimi psimi pupilami. Dzisiejsza impreza miała promować to miejsce oraz kwestie zachowywania czystości na plaży i bezpieczeństwa wypoczynku wszystkich użytkowników. Impreza odbywała się pod nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej.
Przy ładnej pogodzie około 100 właścicieli ze swoimi psami dużymi i małymi mogło obejrzeć pokazy RKO człowieka, przygotowane przez WOPR oddział Świnoujście, RKO zwierzęce przygotowane przez Fundacje „I See You” oraz pasjonujące pokazy umiejętności psa policyjnego i jego Opiekuna ?. A potem były zabawy dla psów i ich właścicieli przygotowane i przeprowadzone przez członków grupy wolontariackiej „Share With Me”. Usługi i porady groomerskie, z których skorzystało kilkanaście osób świadczyła wolontariacko Magda Rybakowska.
Nagrody, które zostały rozdane wśród wszytskich psich uczestników ufundowali Sponsorzy Imprezy: Firma REMONDIS Świnoujście, Aqua Pro Animale, Fetmin, John Dog, eZoo.pl, ZOO ART, Naturea i SUMA 😀
Było mnóstwo radości, merdania ogonami, wesołych zabaw w piasku i morzu, a także nowo zawarte psie przyjaźnie!
Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział

OSiR Wyspiarz

Nasza galeria

Strony: 1 2

Pages: 1 2