Parkrun Świnoujście – Parkrun # 113

8. września odbędzie się kolejny parkowy bieg w ramach Parkrun Świnoujście. Organizują go wolontariusze, miłośnicy biegania i zdrowego stylu życia. Wśród nich, uczestnicy 39 Maratonu Świnoujście – Wolgast

Parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9.00 rano. Biegi parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek.

Udział w biegach jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w dowolnej lokalizacji parkrun na świecie. Uzyskane rezultaty zapisywane są w profilach uczestników i przesyłane na ich adres poczty elektronicznej.

Od uczestników wymagana jest jedynie jednorazowa rejestracja pod adresem www.parkrun.pl , wydrukowanie i przyniesienie ze sobą nadanego kodu uczestnika.

Zapraszamy do Parku Zdrojowego przy boisku, na kolejne spotkanie parkrunowe. Przed biegiem o. 8.45, jak zawsze, wspólna rozgrzewka a o 9.00 start.

foto: ewyspiarz24.pl / Rysiek (archiwum)