Ponad 33 tysiące dla Mai i Sylwii


Jak co roku w okolicach końca karnawału cały Logos żyje intensywnie przygotowaniami do Koncertu Charytatywnego. Wszystkie klasy biorą udział w przygotowaniach : zaproszenia, dekoracja, zbiórka przedmiotów na aukcję, no i oczywiście program artystyczny- wszystko to dzieje się dzięki pracy uczniów Szkoły Podstawowej i Liceum Fundacji Logos.

Kolejny sukces 12 Koncertu Charytatywnego w Logosie

A efekt finalny można było podziwiać ( dosłownie ) w ostatnią środę lutego. Porywający program artystyczny utrzymany w konwencji miłosnej, walentynkowej i tłumy widzów – tak wyglądał 12 Koncert Charytatywny w Logosie 27.02.2019 poświęcony wyjątkowo dwóm osobom : Mai Planickiej oraz p. Sylwii Filipcewicz-Fąfara. Koncerty nasze służą od 12 lat pięknej idei pomagania , podczas aukcji ciekawych przedmiotów zbierane są fundusze na leczenie oraz rehabilitację potrzebujących mieszkańców Świnoujścia. Na ostatniej aukcji wystawiono 141 przedmiotów, które zlicytowano i zebrano rekordową kwotę 33 432,30 i 15euro , z tego dla Mai : 23569,50 i 5 euro oraz dla p. Sylwii : 9862,80 i 10 euro. W ciągu 12 koncertów w Logosie zebrano 124.000,20 zł. Najdroższym przedmiotem ostatniej aukcji okazała się być siatkarska koszulka Bartka Kurka specjalnie podarowana przez Mistrza Świata na naszą aukcję, sprzedana za 3200 zł.

Wszystkim uczestnikom koncertu, darczyńcom, rodzinie Mai i przyjaciołom pani Sylwii pięknie dziękujemy. A my …..już myślimy, jaki koncert za rok …..nie szkodzi ,że 13 … znowu będzie pięknie, wzruszająco i…. bogato.

JGG
foto: Organizator