Rusza projekt promocyjny pod nazwą AMBASADOR ŚWINOUJŚCIA

Północna Izba Gospodarcza oddział w Świnoujściu z przyjemnością informuje, że 1 marca 2019 roku rusza z projektem promocyjnym pod nazwą AMBASADOR ŚWINOUJŚCIA, która działać będzie w grupie Ambasador Świnoujście na portalu społecznościowym FACEBOOK pod adresem: https://www.facebook.com/groups/381062215806767/?ref=bookmarks

Akcji towarzyszy hasło: Zostań AS-em! AS – czyli Ambasador Świnoujścia.

Jest to realizacja naszej misji w sferze społecznej.

Dzisiaj, prawie każda osoba posiada konto na portalach społecznościowych. Uznaliśmy, że równie chętnie społeczność włączy się do zabawy Ambasador Świnoujścia robiąc zdjęcia z oznaczeniem naszego Miasta stosując przeróżne techniki oraz umieszczając je na grupie dedykowanej.

Włączenie się do zabawy jest bardzo proste! Kubek, koszulka, smycz, opaska, flaga – wszystko co ma napis Świnoujście musi znaleźć się na zdjęciu, zrobionym w innym mieście niż Świnoujście. Można np. na plaży w Turcji z kamieni ułożyć napis Świnoujście. Technika dowolna. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

Co miesiąc autor zdjęcia, które osiągnie najwięcej reakcji „WOW!” otrzyma nagrodę ufundowaną przez członków Północnej Izby Gospodarczej.

Akcja ma na celu promocję naszego Miasta poprzez zabawę i skierowana jest do mieszkańców, sympatyków, gości.

Jesteśmy przekonani, że siła social media, kreatywność użytkowników zapewni nam wiele ciekawych i pięknych zdjęć, naszemu Miastu ciepły wizerunek, a autorom zdjęć wspaniałą zabawę.

Czas akcji jest nieograniczony, a w styczniu 2020 r. będziemy wybierać AMBASADORA ROKU.

Serdecznie Państwa zapraszamy do współtworzenia tej akcji razem z nami.

Osoba koordynująca projekt z ramienia PiG:

Kamil Pyclik – wiceprezes zarządu

Tel. 721 451 721