W niedzielę kończy się Sail Świnoujście – żeglarskie wydarzenie

W niedzielę kończy się Sail Świnoujście – żeglarskie wydarzenie, które doskonale wpisuje się w charakter naszego miasta i ma już swoich wiernych sympatyków wśród bractwa żeglarskiego i „szczurów lądowych”. Był to naprawdę wyjatkowy czas – na 10. edycję przypłynęło do Świnoujścia 6 wyjątkowych żaglowców, którymi można było popłynąć w rejsy na pełne morze. Były z nami:

W trakcie trwania imprezy organizatorzy zadbali o mieszkańców i gości w naszym mieście, dla których wystawiono stoiska handlowe z asortymentem np. wyrobami cukierniczymi, wypiekami świątecznymi, bakaliami, słodyczami, pamiątkami, rękodziełem, ceramiką artystyczną, wyrobami regionalnymi, stroikami, usługami gastronomicznymi w postaci małych poczęstunków, kawy i herbaty.
Co działo się w ostatni dzień Sail Świnoujście uchwycił nasz fotograf.

CIEKAWOSTKA!
Robiąc zdjęcia w kulturalny sposób zostaliśmy wyproszeni ze stoiska „ENEA” przez jedną z pracownic, która uznała, że jeśli nie jesteśmy fotografem z ich firmy to nam dziękuje. Nie mieliśmy okazji nawet się przedstawić i dla kogo pracujemy. Dziwi nas takie zachowanie, ale to sprawa dyrekcji i ich pracowników.

Nasza galeria niedzielnego spacerku po nabrzeżu Władysława IV

ŚwinoujściePages: 1 2