SPORTOWIEC ROKU. 1 edycja plebiscytu „Głosu Szczecińskiego”.

Głos Szczeciński rozpoczyna 1. edycję plebiscytu, w którym wybierzemy najpopularniejszych sportowców, trenerów oraz drużyny z rejonu szczecińskiego.
Plebiscyt zostanie przeprowadzony w dwóch etapach.
W pierwszym, powiatowym etapie laureaci w każdej z sześciu kategorii (sportowiec junior dziewczęta, sportowiec junior chłopcy, sportowiec kobiety, sportowiec mężczyźni, trener i drużyna) zostaną wybrani w Koszalinie i każdym powiecie naszego regionu. Awansują oni do regionalnego finału, zachowując zdobyte głosy. Spośród nich zostaną wybrani Najpopularniejsi Juniorzy, Seniorzy, Trenerzy i Drużyny w regionie w 2018 r. Na zwycięzców czekają statuetki i dyplomy oraz atrakcyjne nagrody. Zostaną one wręczone podczas uroczystej gali w styczniu.

START głosowania w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu nastąpi w poniedziałek, 26 listopada o godz. 12. Kandydatów można zgłaszać do środy 5 grudnia 2018 r. ZAKOŃCZENIE głosowania w powiatowym etapie plebiscytu nastąpi w piątek, 21 grudnia o godz. 23. Zwycięzcy w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu awansują do regionalnego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania. START głosowania w drugim etapie regionalnym w piątek, 28 grudnia ZAKOŃCZENIE głosowania w etapie regionalnym nastąpi w piątek, 7 stycznia 2019 r. o godz. 23. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali SPORTOWIEC ROKU.

więcej informacji na stronie organizatora tutaj