Spotkanie z prof. Bogusławem Liberadzkim – Liderem Listy Koalicji Europejskiej.

W imieniu SLD w Świnoujściu oraz Federacją Związków Zawodowych Służb Mundurowych i Związku Emerytów i Rencistów Straży Granicznej Regionu Świnoujście – serdecznie zapraszam na spotkanie z prof. Bogusławem Liberadzkim – Liderem Listy Koalicji Europejskiej PO, PSL, SLD, .N, Zieloni.

Prof. dr. hab. Bogusław Liberadzki pełni obecnie funkcję Wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego. Jest członkiem Komisji Transportu i Turystyki, członkiem Komisji Kontroli Budżetowej oraz Przewodniczącym delegacji w Grupie Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w PE. Swoją wiedzę i doświadczenie w pracy na rzecz Polski w Unii Europejskiej realizuje od 1 maja 2004 r.

Spotkanie odbędzie się w środę 10 kwietnia, o godz. 17.00 w sali Domu Kultury „Słowianin” (ul. Matejki 43, między Leningradami).

Tematem spotkania będzie podsumowanie kończącej się kadencji Parlamentu Europejskiego, w tym przedstawienie najważniejszych inwestycji infrastrukturalnych dla Świnoujścia i Regionu Zachodniopomorskiego (w tym Tunelu, S3, S6 itd.) oraz przedstawienie perspektyw działania Unii Europejskiej i strategii rozwojowych.

Serdecznie zapraszam!
Joanna Agatowska
Przewodnicząca SLD w Świnoujściu

foto. SLD