Nasze biegowe wyzwanie „Biegacze Świnoujście” w ramach akcji „Wybiegajmy Dzieciom Uśmiech”

Nasze biegowe wyzwanie „Biegacze Świnoujście” w ramach akcji „Wybiegajmy Dzieciom Uśmiech” zbliża się wielkimi krokami. Bieg rozpoczyna się 7 grudnia o godz. 22.00 przy fontannach na ul. Chrobrego (https://m.facebook.com/groups/729201780445889?view=permalink&id=2246516985381020)
Poniżej przedstawiamy poszczególne trasy naszego nocnego biegu wraz z mapkami, które dokładnie powiedzą Wam jakimi ulicami będziemy się poruszać. Bardzo proszę o wzięcie pod uwagę różnicy czasu ok. +/- 10 minut. Wszystkie informacje dotyczące gdzie jesteśmy uzyskacie w punkcie informacyjno – odżywczym na ul. Monte Cassino 16/1. Na każdej z tras będziemy mieć wsparcie techniczne w postaci rowerów lub samochodów.
Podczas biegu warto zaopatrzyć się w czołówki, elementy odblaskowe lub migające światełka – bo bezpieczeństwo to podstawa. Z uwagi na zapowiadane opady deszczu pamiętajcie o odpowiednim ubiorze. Nadmiar rzeczy zawsze możecie pozostawić w biurze.
Do każdej z tras zostali przypisani koordynatorzy grupy, którzy będą nadzorować i opiekować się naszymi gośćmi. Każdy z Was może dołączyć do wybranej grupy poprzez komentarz do tego posta lub wysyłając e-mail na biegaczeswinoujscie@gmail.com.

W naszym punkcie informacyjno – odżywczym na ul. Monte Cassino 16/1 dyżury będą pełnić poszczególni wolontariusze. Ich zadaniem jest nie tylko informowanie uczestników o tym gdzie są biegacze ale również zadbają o biegowe menu. Biuro będzie już czynne od 21.00 więc czekamy na wasze kulinarno – biegowe przekąski. Mile widziane będą banany, pomarańcze, paluszki, krakersy, żelki, czekolady, kanapki, babeczki, cola, woda, herbata, kawa i inne rarytasy A może ktoś z Was mógłby przygotować jakiś ciepły posiłek dla naszych gości morsów MIEDWIANIE? Czekamy na Wasze zgłoszenia pod tym postem lub wysyłając e-mail na biegaczeswinoujscie@gmail.com.

22.00 – 24.00 Agata Chwiej, Justyna, Agnieszka Ciesielska
24.00 – 02.00 Agnieszka Drzewiecka, Arkadiusz Drzewiecki
02.00 – 04.00 Marek Stefanicki
04.00 – 06.00 Aneta Burnat-Szczęsna, Waldemar Szczęsny
06.00 – 08.00 Katarzyna Kołodziej, Ilona Wydra

Organizator: Biegacze Świnoujście