Kwiatowy plebiscyt. Zagłosuj na Świnoujście.


Jeszcze do 22 sierpnia 2018 r. można oddać swój głos w plebiscycie Terra Flower Power na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce.
W ubiegłym roku Świnoujście zajęło 3 miejsce w tym plebiscycie. W tym roku mamy szansę poprawić ten wynik. Zadanie nie jest łatwe, ale przy odpowiedniej mobilizacji jak najbardziej do wykonania. Każdy z mieszkańców czy odwiedzających położone na 44 wyspach miasto, może pomóc zdobyć główną nagrodę. Jedna osoba może oddać jeden głos dziennie.

Trzy miasta, które zdobędą najwięcej głosów otrzymają narody: zwycięzca wieżę kwiatową h2000 z pełnym ukwieceniem, za drugie miejsce donicę kwiatową gianto 180 sito lub tablo także z pełnym ukwieceniem, a za trzecie donicę kwiatową gianto 120 classic również z pełnym ukwieceniem.

Oprócz wspomnianych nagród znajdą się również nagrody specjalne. Wygrane miasto czeka prezentacja na jednej z kart kalendarza Terra na 2019 rok. Pierwsza trójka zostanie również zaprezentowana w branżowym magazynie „Lider Biznesu” oraz otrzyma zaproszenia do udziału w gali wręczenia nagród.
Wystarczy  kliknąć tutaj

Nasz spacer po mieście

foto: ewyspiarz24.pl / Rysiek