Zakończenie I edycji Ligi Biegowej w Świnoujściu.

W niedzielę, 7 kwietnia, na terenie Ośrodka „Wyspiarz” przy ul. Matejki 22 w Świnoujściu dobiegła końca I edycji Ligi Biegowej. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki w swoich kategoriach wiekowych otrzymali medale i puchary za klasyfikację końcową.

W zawodach uczestniczyli przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, uczniowie szkół średnich oraz osoby dorosłe w biegu otwartym.

KOMUNIKAT KOŃCOWY ZA PIĄTE ZAWODY – 07 KWIETNIA 2019 R.

PRZEDSZKOLAKI ( 2012 i młodsi)
Dziewczynki
1. Jagna Jagiełło – P. „ Motylek”
2. Emilka Łobożewicz – P. nr 10
3. Maja Majewska – P. nr 3
Chłopcy
1. Kamil Majewski – P. nr 3
2. Szymon Nadratowski P. nr 3
3. Michał Kaleta p. nr 10
Klasa I – II ( 2011 -2010 r.)
Dziewczynki
1. Martyna Stefaniak SP 1
2. Małgorzata Błachnio SP 6
3. Karolina Kuckiewicz SP 6
Chłopcy
1. Ignacy Jasiakiewicz SP 1
2. Tymon Zapędowski SP 6
3. Nikodem Jarmuł SP 1
Klasa III – IV ( 2009-2008 r.)
Dziewczynki
1. Maria Wrębiakowska SP 6
2. Joanna Włodarczak SP 6
3. Alicja Nürnberg SP 6
Chłopcy
1. Mikołaj Majewski SP 4
2. Franciszek Gralak SP 1
3. Bartosz Litra SP 6

Klasa V-VI ( 2007-2006 r.)
Dziewczynki
1. Hania Owczaruk SP 6
2. Zuzanna Ziomko SP 6
3. Maria Kolanek SP 6
Chłopcy
1. Antek Jasiakiewicz SP 1
2. Oliwier Mrowca SP 6
3. Piotr Szajek SP 6
Klasa VII – VIII – III G ( 2005-2004-2003 r.)
Dziewczynki
1. Amelia Arczewska SP 6
2. Iza Bedzyk SP 6
Chłopcy
1. Patryk Rybak SP 1
2. Błażej Grygiel SP 6
3. Arek Murawski SP 1
Szkoła średnia 2002 – 1999
1. Julia Kula LO im Mieszka I
Bieg Open
Kobiety
1. Joanna Zając
2. Dominika Duszkiwicz
3. Jagoda Deluga

Mężczyzni
1. Michał Brzozowski
2. Robert Derda
3. Marcin Kowalczyk


KOMUNIKAT KOŃCOWY – FINAŁ LIGI – 07 kwietnia 2019 r.

Przedszkolaki ( 2012 i młodsi )
Dziewczynki
1. Jagna Jagiełło P. „ Motylek” – 120 pkt
2. Emilka Łobożewicz P. 10 – 117 pkt
3. Maja Majewska P. 3 – 110 pkt
Chłopcy
1. Michał Kaleta P.10 – 120 pkt
2. Kamil Majewski P. 3 – 117 pkt
3. Szymon Nadratowski P. 3 – 112 pkt
Klasa I-II ( 2011-2010 r.)
Dziewczynki
1. Martyna Stefaniak SP 1 – 120 pkt
2. Małgorzata Błachnio SP 6 – 114 pkt
3. Karolina Kuckiewicz SP 6 – 113 pkt
Chłopcy
1. Ignacy Jasiakiewicz SP 1 – 120 pkt
2. Tymon Zapędowski SP 6 – 117 pkt
3. Radosław Majerski SP 1 – 109 pkt
Klasa III – IV ( 2009 – 2008 r.)
Dziewczynki
1. Alicja Nürnberg SP 6 – 115 pkt
2. Julia Kociołek SP 6 – 105 pkt
3. Gabriela Salamonik SP 6 103 pkt
Chłopcy
1. Mikołaj Majewski SP 4 – 120 pkt
2. Franek Gralak SP 1 – 117 pkt
3. Rafał Kowalczyk SP 6 – 108 pkt
Klasa V-VI ( 2007-2006 r.)
Dziewczynki
1. Hania Owczaruk SP 6 – 120 pkt
2. Kasia Dobek SP 6 – 113 pkt
3. Agnieszka Demel – 110 pkt
Chłopcy
1. Antoni Jasiakiewicz SP 1 – 120 pkt
2. Aleks Winger SP 6 – 87 pkt
3. Oliwier Mrowca SP 6 – 87 pkt
Klasa VII-VIII – III G ( 2005-2003 r.)
Dziewczynki
1. Amelia Arczewska SP 6 – 120 pkt
2. Izabela Bedzyk SP 6 – 116 pkt
3. Szulińska Weronika – 29 pkt
Chłopcy
1. Błażej Grygiel SP 6 – 117 pkt
2. Arkadiusz Murawski SP 1 – 112 pkt
3. Kacper Reut SP 1 – 59 pkt
Szkoła Średnia ( 2002-1999 r. )
Dziewczyny
1. Julia Kula – LO im. Mieszko I -120 pkt
Bieg Open
Kobiety
1. Joanna Zając – 120 pkt
2. Dominika Duszkiwicz – 117 pkt
3. Monika Murawska – 112 pkt
Mężczyźni
1. Michał Brzozowski – 120 pkt
2. Robert Derda -117 pkt
3. Piotr Maćkowiak – 82 pkt

KLASYFIKACJA PLACÓWEK
Przedszkola
I miejsce – Przedszkole nr 3
II miejsce – Przedszkole nr 10
III miejsce – Przedszkole nr 5

Szkoły podstawowe
I miejsce – SP 6
II miejsce – SP 1
III miejsce – SP 4

Szkoły średnie
LO im „ Mieszka I „

Galeria zdjęć

foto: ewyspiarz.eu / Rysiek